W środę 26 lutego po godzinie 22 doszło do wypadku z udziałem osobowego forda, którym podróżowały trzy osoby. Samochód zjechał z drogi i dachował na posesji, w wyniku zdarzenia bardzo poważnych obrażeń doznał jeden z pasażerów auta.
Wypadek miał miejsce na drodze krajowej nr 38 na wysokości Pawłowiczek. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym fordem stracił panowanie nad pojazdem, który zjechał z drogi i dachował na posesji. Pojazdem podróżowały trzy osoby, pasażer jadący z tyłu został zakleszczony w pojeździe, strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, aby go uwolnić. Poszkodowany w ciężkim stanie został przekazany załodze pogotowia ratunkowego.
Jak na miejscu dowiedział się nasz reporter, wszystko wskazuje, że sprawca wypadku miał znajdować się pod wpływem alkoholu, jednak żaden z uczestników zdarzenia nie przyznaje się do kierowania pojazdem. Na czas prowadzonych działań droga jest nieprzejezdna, służby organizują objazdy.
Źródłu i Foto www.kk24.pl








