Connect with us

Hi, what are you looking for?

Wiadomości

Nietypowa akcja strażaków i pomocy drogowej „WARM” z Niemodlina.(Wideo)

Nietypową interwencję zaliczyli wczoraj 18 czerwca strażacy z JRG Nysa, OSP Malerzowice Wielkie i OSP Łambinowice.

Nietypowa akcja strażaków i pomocy drogowej "WARM" z Niemodlina.(Wideo)

Nietypową interwencję zaliczyli wczoraj 18 czerwca strażacy z JRG Nysa, OSP Malerzowice Wielkie i OSP Łambinowice.

Zostali wezwani do koparki stojącej w wodzie w wyrobisku w Malerzowicach.

Zadaniem strażaków było zabezpieczenie płynów wydobywających się z koparki. Policja ustala, kto jest właścicielem pojazdu i jak ten znalazł się w wodzie.

W akcji tez brała udział pomoc drogowa z Niemodlina „WARM”

7416
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Niestety, mimo wielu apeli, w dalszym ciągu zdarzają się kierowcy, którzy traktują drogę jak tor wyścigowy.

Wiadomości

Policjanci ze strzeleckiej zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w lokalu gastronomicznym pobili 38-latka.

Wiadomości

Kierujący bmw pędził przez obszar zabudowany z prędkością 103 km/h na obowiązującej „pięćdziesiątce". Gdy zauważył policjantów gwałtownie

Wiadomości

Kryminalni z Opola zatrzymali 39-latka podejrzanego o zaatakowanie dwóch mężczyzn młotkiem i nożem oraz grożenie pokrzywdzonej.