Connect with us

Hi, what are you looking for?

Z ostatniej chwili

67-letni kierowca nie dostosował prędkości i uderzył w ogrodzenie w miejscowości Ładza, w powiecie namysłowskim.

W środę 26 kwietnia po godzinie 10:00 Służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na ulicy Wolności w miejscowości Ładza w powiecie

67-letni kierowca nie dostosował prędkości i uderzył w ogrodzenie w miejscowości Ładza, w powiecie namysłowskim.

W środę 26 kwietnia po godzinie 10:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na ulicy Wolności w miejscowości Ładza, w powiecie namysłowskim.

Kierujący autem 67-latek stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi na chodnik, wjechał w ogrodzenie i zakończył swoją jazdę na boku.

67-latek jechał sam.

Został ukarany mandatem.

Na szczęście nie było osób poszkodowanych.

Kierujący był trzeźwy.

https://patronite.pl/prostozopolskiego

Reklama Pomoc Drogowa MS-CAR Telefon 600 600 226

3054
Advertisement
Advertisement

Może Ci się spodobać

Wiadomości

Niecodzienne widoki na jednym mieli mieszkańcy ulicy Wyszyńskiego w Strzelcach Opolskich. Na jednym z balkonów od kilku dni onanizował

Wiadomości

Krapkowiccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mieli zakłócać przebieg rodzinnej imprezy.

Wiadomości

Funkcjonariusze z ogniwa patrolowo-interwencyjnego brzeskiej komendy będąc w czasie wolnym, zatrzymali poszukiwanego listem gończym.

Z ostatniej chwili

W środę 2 kwietnia o godzinie 10:30 służby ratunkowe odebrały zgłoszenie od operatora nr alarmowego 112 o wypadku drogowym